"JESENSKI TURNIR" - U17 - 2015

Tudi druga sobota v mesecu oktobru je bila namenjena vaterpolu v Žusterni. Tokrat so se predstavili fantje ekipe U17, l. 1999 in mlajši. Turnirja, so se poleg domače ekipe VK BONIFIKA KOPER udeležili tudi 3 hrvaške ekipe: VK ROVINJ, VK PULA,VK LOŠINJ. Ravno te ekipe so nas v prejšnjih sezonah gostili na njihovih turnir v poletnih mesecih.

VK LOŠINJ              VK DELFIN Rovinj             VK PULA               VK BONIFIKA – Koper

VK BONIFIKA je na prvi tekmi imela obilo težav proti močnih in spretnim igralcem VK Rovinj. Le v prvi četrtini so parirali nasprotnikom. Na drugi tekmi smo prikazali boljšo igro in zasluženo zmagali. Zadnja tekma je bil najbolj izenačena tekma turnir, pravi derbi. Po prvih dveh četrtinah so zaostajali z 1:5, vendar v 3. in zadnji četrtini prikazali boljšo igro, imeli so celo možnost za izenačenje. Na koncu je bil spretnejši VK Lošinj in zasluženo zmagal.

Zahvala sodnikom: Tomi Kavčič, Michele Alessandroni in Adriano Zanot