Predstavitev Kluba

Vaterpolo klub BONIFIKA - Koper je športno društvo, ki je bilo ustanovljeno in registrirano novembra 2012. Ustanovljeno je  s strani staršev otrok, Maskota VK Bonifikaki se že vrsto let intenzivno ukvarjajo s športno panogo - vaterpolom.

V klubu je vključenih cca.60 mladih fantov – vaterpolistov iz cele Obale v starosti od 6 do 19 let, ki tekmujejo v 5-ih selekcijah na vseh državnih tekmovanjih, pod okriljem Vaterpolo zveze Slovenije. Med njimi je veliko izjemno uspešnih igralcev, ki so in še vedno zastopajo našo državno reprezentanco v različnih selekcijah in na različnih mednarodnih tekmovanjih.

Treningi potekaj od tri do petkrat tedensko (odvisno od starostne skupine), na olimpiskem bazenu v Žusterni.

Vsi zainteresirani mladi igralci, starši, sorodniki in prijatelji, v glavnem vsi, ki imate radi vaterpolo ste VABLJENI, da se včlanite v naše društvo. Za vse člane kluba imamo trenutno  pripravljenih nekaj ugodnosti, ki jih bo s časom še več.

Ker smo nov klub, se financiramo pretežno iz članarin in manjših donatorskih sredstev zato je vsaka pomoč dobrodošla.

Za včlanitev v klub je potrebno izpolniti pristopno izjavo (obrazec si lahko natisnete TUKAJ) in jo poslati na e-poštni naslov kluba oz. po pošti na sedež kluba.

CENIK ČLANARIN ZA SEZONO 2013/14

Mala šola vaterpola (U11)

30 EUR/mesec

Dečki in mlajši kadeti (U13 in U15)

40 EUR/mesec

Kadeti, mladinci (U17 in U19)

40 EUR/mesec

Drugi otrok

50% popusta

Neaktivni člani (starši, sorodniki, prijatelji,..)

30 EUR/leto

Cenik velja od 01.06.2014

SPONZORJI

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?